Wiceprezydent USA określił publicznie wpływ Żydów na propagandę homoseksualizmu i promocję małżeństw homoseksualnych

Jak powszechnie wiadomo główna świecka religia w Polsce to obecnie filosemityzm, czyli bezkrytyczna miłość do Żydów. Każdy, kto myśli inaczej może mieć kłopoty. Co jednak zrobić, gdy wiceprezydent USA wypowiada słowa potwierdzające, że to Żydzi umożliwili ekspansję propagandy homoseksualnej? Można usłużnie o tym nie wspominać, jak zrobiło większość z polskojęzycznych mediów, albo można spróbować opisać, co tak właściwie powiedział wiceprezydent Joe Biden. A więc fakty i tylko fakty.

We wtorek, 21 maja 2013 roku, w Waszyngtonie odbyło się spotkanie zorganizowane w ramach Jewish American Heritage Month, czyli miesiąca świętowania żydowskiego wkładu w rozwój Ameryki. Na spotkanie został zaproszony między innymi wiceprezydent USA, Joe Biden, który wygłosił tam przemówienie. To właśnie w jego trakcie padły pewne sformułowania […]

Wiceprezydent USA uznał na przykład kluczową rolę Żydów w promocji idei małżeństw homoseksualnych i tego, że zostały prawnie uznane w niektórych stanach Ameryki.  Ponadto stwierdził on, że

„85% wszystkich zmian,  które zaszły w  ostatnich  latach  w  Hollywood  oraz  w  mediach  publicznych,  było możliwe  tylko  dlatego,  że  branże  te  prowadzone  są  przez  Żydów …,  których wpływ jest ogromny …   na- prawdę ogromny …”.

Biden zauważył też wpływ Żydów na obszarze

„… zmian prawa imigracyjnego, ruchu praw obywatelskich i osiągnięć feminizmu”.

Według Bidena, czyli drugiej osoby w państwie po prezydencie Obamie,

„USA  to wielki kraj na wiele sposobów, dzięki wkładowi, który prowadzi nas do żydowskiego dziedzictwa i żydowskich zasad”

Wypowiedzi Joe Bidena zaniepokoiły niektórych aktywistów żydowskich. Na przykład Jonathana Chait z New York Magazine, który stwierdził, że niefortunne wypowiedzi przedstawiciela amerykańskiej administracji mogą dać atuty wrogom Żydów, bo pośrednio potwierdzają istnienie „spisku żydowskiego”.

Inni wpływowi Żydzi również wyrażali się o słowach Bidena niepochlebnie.

_______________________________

Źródło:
http://www.washingtonpost.com/blogs/post-politics/wp/2013/05/22/biden-jewish-lea…
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wiceprezydent-usa-okreslil-publicznie-wplyw-zydow-zmiany-ziemi
Za; http://komitetnarodowy.pl/komitet/ – piątek, 31 maja 2013
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA WSPÓLCZESNA, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, JUDAIZM - ŻYDZI, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.