SŁOMKA ZNOWU W KAJDANKACH – GOŃ Z POMNIKA BOLSZEWIKA

slomkaAdam Słomka były działacz KPN znowu w kajdankach , to już  ciężko policzyć ile razy Słomka miał na rękach ”obrączki’‘ , czego domaga się  były poseł RP ?

Domaga się odbolszewienia kraju , domaga się prawdy o zbrodniach kacapów na terenie Polski .  Nie zgadza się na to aby w Polsce nadal były pomniki oku- pantów oraz morderców narodu Polskiego .

O godzinie 6 rano , na polecenie czerwonego prokuratora Jarosława Wilczyń- skiego , do  mieszkania  Słomki  weszli  PO licjanci ,  przeszukano  mieszkanie Słomki , jego zakuto w kajdanki oraz aresztowano ! Słomkę bronił adw.Janusz Margasiński . PO przesłuchaniu aresztanta zwolniono .

Jest to przykład na to jak działa aparat bolszewickiej  represji  w  PO landzie . Kilka dni temu PO licja na PO lecenie  prokuratora  aresztowała  20  blogerów za dyskusję na temat odwołania państwowego urzędasa , aresztowano ich na podstawie stalinowskiego zapisu 212 KK .

Wolność słowa w państwie demokratycznym to podstawa państwa ,  niestety ruskie standardy w PO landzie mają się całkiem dobrze !

Nowy  pomysł  tuskowych  siepaczy  to represje dla tych którzy podważają ‘‘ustalenia’‘  komisji Millera  w sprawie Smoleńska , chcą ludzi którzy ma- ją inne zdanie – zamykać w psychiatrykach !

AMSZ

ps- Narodowa opozycja na emigracji w UK , jest też inwigilowana na całego , akta opozyji już dawno zostały skompletowane i nadal są uzupełniane ! Mi zostało zakomunikowane -” tylko przyjedź do PO lski a zobaczysz

6 listopada 2013
polscott24.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, KOMUNIZM, OKRĄGŁY STÓŁ, PO, POlska w likwidacji, POLSKOŚĆ, SLD. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.