Kim oni są – i dlaczego tak bardzo nas nienawidzą, nienawidzą Polaków i wszystkiego co polskie?

Gdy patrzę na to, co się dzieje w Polsce, coraz częściej zadaję sobie pytanie: kim oni są? Kim są ludzie, którzy sprawują władzę nad Wisłą i dlaczego tak bardzo nas nienawidzą, nienawidzą Polaków i wszystkiego co polskie?

[…] Niszczą nas od wielu lat, systematycznie, planowo, metodą małych kroków. Starają się odebrać nam naszą tożsamość, zohydzić historię, opluć naszych bohaterów.

To oni sprzeciwili się, by rotmistrz Pilecki był patronem dnia walki z totalitaryzmami. Nie dopuścili do nazwania rzezi wołyńskiej ludobójstwem. To oni likwidują lekcje historii, żeby młodzież nie pamiętała, nie wiedziała nic o przeszłości, wtedy znacznie łatwiej będzie im wszystko zrelatywizować.

Nie kto inny jak premier porównał rzeź wołyńską do „Akcji Wisła”, stwierdził, że bestialskie mordy mające na celu eksterminację mniejszości narodowych można nazwać ludobójstwem, ale wtedy również akcja przesiedleńcza może być tak nazwana (swoją drogą, ten kto dał temu człowiekowi dyplom z historii powinien się spalić ze wstydu).

   Oni nie są moją władzą, nie reprezentują polskiej racji stanu, nie są przedstawicielami mojego Narodu. Coraz częściej odbieram ich jak okupantów, którzy niszczą mój świat, świat wartości przekazanych mi przez moich przodków.

Nieustannie starają się nas upodlić, zgnoić wszystkie nasze świętości. Najgorsze jest jednak to, że odnoszą sukcesy.

Tak wielu moich rodaków zostało przez nich urobionych. Dziś plują na Polskę, wstydzą się polskości, śmieją się z naszej tradycji, wiary, historii. To bez wątpienia ich wielki sukces, podobnie jak psucie młodzieży. Młode dziewczyny zachowują się jak zawodowe dziwki, nie szanują się, są wyrachowanymi egoistkami, bez wątpienia nie będą się nadawać na dobre matki i żony, nie lepiej jest z chłopakami, którzy myślą tylko, żeby przypalić trawę, zaliczyć jakąś pannę i poimprezować.

   Ta szarańcza nas zabija. Trzeba sobie to w końcu uświadomić i znaleźć odpowiedź na pytanie: kim oni są? Ja coraz częściej dochodzę do wniosku, że nie są Polakami […] Oni gardzą polskością, brzydzą się nią i się jej wstydzą.

   Czas odzyskać ojczyznę, ale żeby to zrobić, trzeba niezwłocznie odsunąć od władzy tę antypolską bandę. Pytanie podstawowe: jak to zrobić?

________________________________

Za; salon24.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, POLSKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.