Czy Wałęsa to zwyczajny polityczny cymbał? – Co możemy zrobić z antypolską syjonistyczną szumowiną?

NIC, dosłownie NIC i to tak długo, jak długo polski naród nie będzie politycznie zorganizowany w obronie samego siebie i swojego państwa.

z14669587QW wywiadzie dla rosyjskiej agencji ITAR-TASS Wałęsa powiedział: Z Polski i Niemiec trzeba zrobić jedno państwo“.

No, właśnie,  czy  to tylko  kolejna wypowiedź mało rozgarniętego Bolka?  Czy może Bolek został przez sanhedryn zobligowany do tej wypowiedzi, żeby prze testować reakcję niezorganizowanych politycznie Polaków?  I czy jest to zwy- kły przypadek, że Bolkowa wizja została zaprezentowana w pierwszej kolejno ści mediom rosyjskim?

Sadząc  po  sekwencji  politycznych  zdarzeń  po  wypowiedzi  Wałęsy wniosek jest dość oczywisty: nie mamy do czynienia z przypadkową wypowiedzią poli- tycznego głupca.

Żyd, syjonistyczny Żyd w Polsce, zdaje sobie sprawę, że budowany przez żydo- wską finansjerę z Wall Street i z londyńskiego City absurdalny twór:  UE, nie- bawem legnie w gruzach.

Agonię UE przyspieszy upadający żydowski kapitalizm USA, czego symptomy są  doskonale  już  widoczne.  Zatem  wepchnięcie  Polski do UE nie przyniesie żydostwu oczekiwanych politycznych profitów.

Prawdopodobnie także, władze Rosji nie dały rządzącemu w  Polsce żydostwu gwarancji, że po rozpadzie UE będą sprzyjały RP pod żydo-władzą.

Stąd ostrzeżenie dla Rosji i jednocześnie test wytrzymałości Polaków na nisz- czenie państwa,  że żydo-władze RP skłonne są tworzyć wspólne państwo pol- sko-niemieckie.

Wsparcie dla  „politycznej  wizji”  Bolka  zgłosiły  syjonistyczne  szumowiny z Europy Plus – „stoją murem za Barroso”.

Chcemy Polski, Czech i Niemiec w jednym państwie. Jesteśmy fundamen talnymi europeistami– tak poczyna sobie, całkowicie bezkarnie, żydo- banda z kne-sejmu RP pod wodzą niejakiego Palikota.

3324d646a03b19504ed4b50cfbbb4651W  dzisiejszym  (2.10.2013) numerze największego  dziennika syjonistycznych szumowin, w gadzinówce Michnika, na str. 11 pojawił się tekst niejakiego Bro- nisława Łagowskiego z następującym tytułem:    Polska  –  Niemcy,  dlaczego nie?  Nowoczesny  Piast”.

lagowski_kolor_19

Syjonistyczny autor, produkujący się m.in. w antypolskiej, żydowskiej „Kryty ce politycznej”  przytacza słowa antypolskiego noblisty, Żyda, Cz. Miłosza:

żaden rząd zachodni nie wpadłby na taki pomysł jak Stalin,  żeby  wy- siedlić  miliony  Niemców  z ich odwiecznych siedzib i oddać ten obszar Polakom.

Syjonistyczne szumowiny publicznie i bezkarnie rozważają likwidację państwa Polaków, gdy tymczasem Polacy szukają na śmietnikach pożywienia.

____________________________

Dariusz Kosiur

Za; http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/02/czy-walesa-to-zwyczajny-polityczny-cymbal/
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", ANTYPOLONIZM, FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, JUDAIZACJA POLSKI, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, UNIA EUROPEJSKA, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.