Sąd broni dobrego imienia Komorowskiego – polityka, który śmiał się przy trumnach

Sasin miał go obrazić, mówiąc, że tuż po katastrofie smoleńskiej Komorowski niewybrednie żartował z ofiar tragedii wraz z Radosławem Sikorskim.

W ocenie sędzi Sasin nie udowodnił prawdziwości swoich słów z wywiadu dla „Naszego Dziennika”, według których po katastrofie smoleńskiej Komorowski i Sikorski  „niewybrednie dowcipkowali na zakrapianej imprezie, na której świetnie się bawili”.

Jak uzasadniała sędzia,

„rzeczą oczywistą jest, jak w społeczeństwie reaguje się na picie alkoho- lu w dniach żałoby po zmarłych i opowiadanie w tym czasie wesołkowa- tych dowcipów”.

„To bezsporne, że w naszym społeczeństwie  istnieje  przywiązanie  do przestrzegania żałoby. Zarzucono Bronisławowi Komorowskiemu dwu- licowość i cynizm  –  a to narusza dobra osobiste.

Strona powodowa dowiodła, że  naruszono  jego  godność  i  dobre  imię, narażono go na infamię. Jaki to prezydent, który publicznie prezentuje postawę poważną i współczującą, a prywatnie upija się  i  żartuje ? ”  – pytała Dietkow.

Przypominamy  więc  sędzi  Ewie Dietkow  nagranie  zaprezentowane  w  TV Trwam –  widać na nim, jak Bronisław Komorowski  śmieje  się  i  żartuje   w  obecności rodzin czekających na przybycie trumien z  ciałami  swoich  blis- kich, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej.

Zobacz jak zachowywał się Bronisław Komorowski

Przesłano 29 cze 2010 – tarnasify

Szokujący filmik, kilka dni po  katastrofie  pełniący  funkcję  Prezydenta  RP Bronisław Komorowski śmieje się razem z premierem Tuskiem nad trumnami ofiar ze Smoleńska. Czy chcesz mieć takiego prezydenta? – film i komentarz do filmu dod. – emjot

Mamy zatem do sędzi pytanie:

  • jaki to prezydent, który przed sądem prezentuje postawę poważną i współ-czującą, a w obecności rodzin rozpaczających po  stracie  bliskich  opowia- da wesołkowate dowcipy? C
  • zy jest to człowiek, którego „dobre imię” mogło zostać naruszone w wyniku wypowiedzi Jacka Sasina?

_________________________________

Autor: wg
foto: YouTube
Żródło: niezalezna.pl, PAP – 30.07.2013
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, KATASTROFA SMOLEŃSKA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.