David Cameron chce eksportować „małżeństwa” homoseksualne na cały świat

David Cameron, jak donosi dailytelegraph. co.uk, wyraził dumę z powodu legalizacji „małżeństw” osób tej samej płci. Premier powiedział, że Wielka Brytania jest teraz „najlepszym miejscem w całej Europie aby być gejem, lesbijką lub transgenderow- cem”. Dodał, że „to jest wielkie osiągnięcie. Nie według mojej miary, ale według miary akceptowanej na świecie. Jednak ciągle jest o wiele więcej do zrobienia”.

Cameron powiedział też, że chce „eksportować” „małżeństwa” jednopłciowe na cały świat, tak, aby inne kraje mogły iść za tym przykładem”.

Zaznaczył, że

„ludzie z całego świata będą obserwować nasze prawo i – tak sądzę – ustanowiliśmy teraz pewien przykład tego, jak należy wprowadzać dobre ustawy w dobrym momencie.”

Premier podkreślił aż 4 razy, jak bardzo jest dumny z tego, że jest premierem wówczas, gdy zostały zalegalizowane „małżeństwa” homoseksualne.  Powie- dział:

„Sądzę, że jestem prawdopodobnie jedymym konserwatywnym premie- rem, który zdecydował się na ten krok, ale jestem bardzo dumny, że to uczyniłem.”

Cameron podkreślił radość, z jaką ustawę przyjęli ludzie. Opowiedział, jak niedawno podeszła  do  niego  na  ulicy  kobieta, która  wyznała mu,  że  ma heteroseksualnego syna i córkę-lesbijkę, ale teraz będzie mogła iść  na ślub ich obojga, co niezwykle ją cieszy.

Przypomnijmy, że jeszcze kilka dni temu premierem Cameron zapowiadał niezwykle ostrą walkę z pornografią w Internecie.

_____________________________

PCh/dailytelegraph.co.uk
Za; http://www.fronda.pl/a/david-cameron-chce-eksportowac-malzenstwa-homoseksualne-na-caly-swiat,29683.html – 25.07.2013
  • Ciekawe, co pali? Bardzo pewnie czuje się ten Cameron – narodził im się lew z pokolenia Judy, w pełni księżyca, 22 lipca 2013 roku o godz. 4.24 (16,24) – oni naprawdę w to wierzą; np. „The Sun” na cześć królewskiego potomka zmienił tytuł na „The Son” (ang. Syn). [http://wiadomosci. wp. pl/kat] .

 W ten sposób kościół anglikański stał się jawną Sodomą i Gomorą a jego członkowie sodomitami i gomorytami, z całą pewnością nie mogą się już nazywać chrześcijanami…  podobnie jak luteranie, którzy już oprócz „biskupek”  wprowadzili małżeństwa homoseksualne – cerkiew prawo- sławna zerwała z nimi „dialog” [zob. Moskwa zrywa dialog z luteranami. Homomałżeństwa zdradą chrześcijaństwa] – emjot

Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA WSPÓLCZESNA, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, Wlk. Brytania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.