Biden: żydowscy przywódcy stoją za homoseksualnymi “małżeństwami”

” żydowskie wartości są zasadniczą częścią składową amerykańskiej tożsamości”

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, wychwala żydowskich przywódców za to, iż pomogli zmienić nastawienie Amerykanów do “małżeństw” miedzy zboczeńcami i innych kwestii.

Biden twierdzi, iż kultura i sztuka wpływają na poglądy ludzi. Cytuje społeczne media oraz stary serial telewizji NBCTV “Will and Grace” jako przykłady czynników, które wpłynęły na zmianę nastawienia do homoseksu-alnych “małżeństw”.

Biden mówi, cytat: “Pomyślcie – za tym wszystkim, jestem gotów się zało- żyć, że za 85% tych zmian, czy to w Hollywood, czy w mediach socjalnych, stoi działalność żydowskich liderów gospodarczych”.

Biden twierdzi, że wpływ [żydowskich liderów] jest ogromny i że zmiany [w społeczeństwie] były na lepsze.

Biden przemawiał we wtorek wieczorem na miesięcznym przyjęciu urządza- nym przez Jewish American Heritage [Żydowsko-Amerykańskie Dziedzic two] goszczone przez Democratic National Committee [Narodowy Komitet Demokratów]. 

Powiedział, że żydowskie wartości są zasadniczą częścią składową amery-kańskiej tożsamości [To widać, słychać i czuć – admin]

Za http://abcnews.go.com
Wolne tłumaczenie gajowego Maruchy.
Za; http://marucha.wordpress.com/2013/05/24/biden-zydowscy-przywodcy-stoja-za-homoseksualnymi-malzenstwami/
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CYTATY, FINANSJERA ŚWIATOWA, Gender, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, JUDAIZM - ŻYDZI, TOTALITARYZM, USA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.