Warszawa zamiera w oczekiwaniu

michalkiewiczCała Warszawa, ach, co ja mówię, jaka tam znowu „cała Warszawa”, kiedy nie tylko cała Warszawa, ale i cały nasz nieszczęśliwy kraj przygotowuje się do uroczystych obchodów 70. rocznicy powstania w warszawskim getcie.

Już od lat wiadomo, że o randze wydarzenia można się u nas przekonać po tym, jaka część miasta została z jego powodu wyłączona z ruchu. 

    Z okazji 70. rocznicy powstania w warszawskim getcie z ruchu ma być wyłą- czona tak duża część miasta, że od razu widać iż ranga tego wydarzenia prze- wyższa wszelkie inne – nawet – w co trudno uwierzyć, ale tak jest – wizyty przyjaźni w wykonaniu Leonida Breżniewa. Kto wie, czy część mieszkańców w ogóle będzie mogła opuścić mieszkania – bo wiadomo, iluż nieszczęść udało- by się uniknąć, gdyby ludzie nie wychodzili z domów?

Dodatkowym powodem może być zamach bombowy w Bostonie, co do którego jeszcze nie zdecydowano, czy przypisać go Al-Kaidzie, czy też zupełnie nowe- mu zjawisku w postaci „samotnych wilków”.

Przypisanie zamachu w Bostonie Al-Kaidzie byłoby wprawdzie logiczne i kon- sekwentne, ale właśnie w tym kryje się pułapka.

  • Jakże to – po tylu tonach bomb zrzuconych na Afganistan, po tylu uda- nych operacjach w tym nieszczęśliwym kraju, gdzie i nasi dzielni askarisi zabijają złowrogich talibów, ale nie tak, jak askarisi z innych krajów, to znaczy – byle jak, tylko – po Bożemu, po udanym zabiciu złowrogiego Osamy bin Ladena – Al- Kaida byłaby, jak gdyby nigdy nic, nadal zdolna do wykonania bombowego zamachu w Bostonie, i to podczas tradycyjnego maratonu?

Opublikowano w Stanisław Michalkiewicz

Za; http://www.goniec.net/teksty.html -20 kwiecień
Ten wpis został opublikowany w kategorii JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.