HAARP – broń totalnego zniszczenia – Mikołaj Rozbicki

HAARP czyli “High-frequency Active Auroral Research Program” (Aktywna aureola Wysokiej częstotliwości fal)  — jest to ściśle tajna amerykańska broń, której początki sięgają 1900 roku.

Broń ta jest oparta na wynalazkach Nicola Tesli i polega na bezprzewodowym przesyłaniu fal różnej częstotliwości oraz prądu.

Jest to w istocie globalny oręż, którego siła zdolna jest modyfikować pogodę

 • wywoływać w wybranym miejscu planety trzęsienia ziemi,
 • huragany,
 • wysokie na kilka pięter powodzie,
 • długotrwałe susze,
 • a nawet – gdy zajdzie potrzeba,   —  zniszczyć wszelkie życie.

Czy można sobie wyobrazić broń, przy której bomba atomowa to dziecinna zabawka?

Ano nasi kochani naukowcy kochający pokój i dobrobyt na zamówienie iluminatów stworzyli uzbrojenie,

 • za pomocą którego unicestwić można każdy system łączności,
 • przesyłania energii,
 • unieszkodliwić lecące samoloty, rakiety lub pojazdy kosmiczne,
 • zaglądać bez pośrednictwa satelity za horyzont lub pod powierzchnię ziemi,
 • powodować samodetonację amunicji lub gazociągu i co  — najbardziej niewiarygodne —  manipulować na ogromną skalę ludzkimi umysłami.

Ale to nic.

 • Broń ta potrafi wywołać może różnego rodzaju katastrofy „naturalne” przez potężne impulsy elektromagnetyczne,  które są w stanie nie tylko modyfikować pogodę, ale także powodować awarię wszystkiego, co ma związek z elektrycznością,
 • wywołać sztucznie trzęsienie ziemi (ostatnio w Iranie) o ogromnej sile wzbudzanej w płynnym jądrze ziemi,
 • niszczyć wybrane cele za pomocą plazmy
 • oraz przesyłać fale bezpośrednio do mózgów (emitery mają możliwość nadawania tych samych fal co mózg) wywołując odmienne stany emocjonalne.

Za pomocą takich nadajników można nawet wypalać w jonosferze dziury, wystawiając wszystko co pod nimi na zabójcze działanie promieni kosmicznych.

haarp2

haarp 3

Siła sygnału emisyjnego jest przez bombardowane ośrodki wielokrotnie wzmacniana i przekierowywana w stronę powierzchni planety jako monstrualnej już mocy wiązka.

 • Użycie takiej broni elektromagnetycznej – trudne jest jednak do rozpoznania, bo impuls emisyjny trwa bardzo krótko i jest niewidoczny dla oka.
 • Atakowany obiekt nie zdaje sobie z sprawy z dokonywanej agresji.

Kataklizmy będące skutkiem ”magnetycznego strzału” wydają się efektem zwykłego działania sił natury.

To, że siły natury mogą być sztucznie wzbudzane i kierowane, nie mieści się jeszcze w wyobraźni   wielu   ludzi,   którym   —  wojna kojarzy się z konwencjonalnym polem walki — ruchem wojsk, artyleryjską kanonadą i bombami.

Tymczasem już wkrótce może wyglądać ona zupełnie inaczej.

Ostatecznym rezultatem rozwijania technologii tej broni będzie rzucenie na kolana całych narodów.

Nie   łudźmy się – HAARP służy garstce ludzi rządnych władzy, którzy nie zawahają się użyć tej technologii przeciwko każdemu, kto sprzeciwi się ich planom.

A to ostatecznie zakończy erę demokracji i zapanuje totalitaryzm – rządzić będzie wąska grupa dysponująca tą nową technologią.

Właśnie z powodu kluczowej roli HAARP-u w planach iluminatów, informacja o tej broni jest tak ściśle strzeżona przed opinią publiczną.

 • Nie ma o niej nawet wzmianki w Wielkiej Encyklopedii PWN, choć prace nad jej skonstruowaniem trwały od połowy lat 60.

Jedna z nielicznych, przetłumaczonych na język polski, pozycji książkowych poświęcona realizowaniu właśnie projektu w tej dziedzinie —  praca Jerego E. Smitha, HAARP broń ostateczna  —  jest nieosiągalna w Centralnej Bibliotece Wojska Polskiego.

Wiadomo – starą manipulacyjną zasadą jest przecież to, że jeśli się o czymś się nie mówi, to to nie istnieje.

Tak w tym przypadku na HAARP spada całkowita zasłona milczenia ze strony mediów i rządów.

alaska 14

Alaska:  HAARP I HIPAS. http://www.hipas.alaska. edu/hipasweb/hipas.htm

–   oficjalna   strona HIPAS. —   http://www.superforce.com/haarp/index.htm – dod. m.jasińska za; http:// tergiwersacja

A przecież HAARP to nie tylko zestaw anten na Alasce, ale również cały kompleks laboratoriów i uniwersytetów rozmieszczonych na całym świecie, pracujących nad rozwijaniem tej technologii.

Jednakże informacji na ten temat nie otrzymacie w krajach, które prawdopodobnie pracowały nad stworzeniem takiej broni.

 • Naukowcy zaangażowani w prace badawcze przeważnie milczą zasłaniając się Ustawą o Bezpieczeństwie Narodowym, bądź wypowiadają się lakonicznie i uspokajająco.
 • Broni   geofizycznej   nikt   oficjalnie nie ma,  —   a jej posiadania zabrania nawet ONZ-towska konwencja ENMOD (Techniczna Modyfikacja Środowiska) o zakazie militarnego używania technik modyfikacji środowiska naturalnego.

Nie miejmy żadnych złudzeń co do tego, czy jest ona przestrzegana…

Niektóre z tych eksperymentów mogą mięć nieprzewidywalne konsekwencje dla środowiska naturalnego, gdyż ich przedmiotem są jonosfera i magnosfera ziemi.

 • Działanie broni geofizycznej, opiera się na idei oddziaływania na te środki za pomocą dostatecznie silnych i skumulowanych fal ultrakrótkich.
 • Mogą one podgrzewać fragment jonosfery (jak kuchenka mikrofalowa), co powoduje odkształcenie tej warstwy atmosfery.
 • Można ją unosić, odginać, a nawet tworzyć z niej coś na kształt gigantycznych soczewek elektromagnetycznych skupiających promienie słoneczne w określonych punktach.

Od kilku dobrych lat obserwuje się wiele dziwnych zdarzeń dotyczących zjawisk pogodowych.

 • Od początku roku wielu obserwatorów widziało na niebie bardzo dziwne obłoki o regularnych geometrycznych kształtach,   — będące ewidentnymi śladami pozostawionymi przez potężne emisje elektromagnetyczne w atmosferze.

Ilość tzw. anomalii pogodowych rośnie w galopującym tempie z roku na rok.

 • Wspomnijmy chociażby obrazki przedstawiające Jerozolimę pod śniegiem,
 • czy monstrualne, nie notowane od 100 lat letnie upały i susze w Europie, gdzie te same obszary zostały nawiedzone przez powodzie w następnych latach.
 • Obserwuje się także wiele nagłych niezwykle silnych tajfunów pustoszących Chiny czy Koreę Północną.

Bardzo wiele wskazuje, że to właśnie Amerykanie testują możliwości nowej broni geofizycznej HAARP.

Pamiętajmy, że potencjalna moc tej broni jest wprost niewyobrażalna

 •   tropikalny sztorm ”wyprodukowany” za jej pomocą   — może mieć siłę około nawet około 10000 jednomegatonowych bomb wodorowych!
 • Za pomocą kontrolowanych trzęsień ziemi, może w kilka sekund zniszczyć wielomilionowe miasta i unicestwić każdą infrastrukturę. — Bez prądu, energii i komunikacji nie może funkcjonować żadne państwo.

I tutaj dochodzimy znowu do sedna tego wszystkiego – przecież światowe katastrofy ekologiczne są pretekstem za poddaniem państw kontroli międzynarodowej i stworzeniem jednego światowego rządu czyli tzw. „Nowego Porządku Światowego”, mającemu przeciwdziałać globalnym kataklizmom!

Pamiętajmy o tym,   — zanim z wielką radością przyklaśniemy i zgodzimy się na jednoczenie się państw w walce z „globalnym ociepleniem” (niech nikt nie kupi historii, że to wszystko przez człowieka)  lub jakimkolwiek innym zagrożeniem klimatycznym.

Jest jeszcze jeden wątek łączący się z tą superbronią.

W większości informacji na temat HAARP dowiadujemy się jedynie o jej działaniu na pogodę, trzęsienia ziemi, rzadziej o jej wpływie na ludzki mózg.

Mniej znane jest też jej działanie mogące powodować różne wybuchy oraz możliwość zdalnego sterowania samolotami czy samochodami   (hmm…11 września..?).

Bardzo mało także wspomina się o możliwości dotykania tą bronią ludzkiego ciała – ponoć może   swoimi   falami   dotknąć   każdą   istotę żywą na Ziemi korzystając z jej bioprądów – dzięki temu może powodować lub symulować różne choroby, —  a nawet uśmiercić człowieka, ewentualnie wywołać we nim różne stany psychiczne.

***

Mikołaj Rozbicki

Za; http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-haarp/

___________________________________

Odpowiedzi: 25 to “HAARP – broń totalnego zniszczenia”

 1. karol-max Powiedział/a:
  19/04/2010 @ 10:11 Po wielu lekturach, dostępnych na stronach internetowych, na temat broni elektromagnetycznej mogę dodać dwa komentarze.
  Pierwszy: Rosjanie zdecydowanie wyprzedzają amerykanów w konstruowaniu tej broni.
  Drugi: Podejrzewam, że skutecznie przetestowali ją w dniu 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku.
 1. Liberał Powiedział/a:
  09/05/2010 @ 11:32 Od dawna wiadomo także, że broń ta powoduje marginalne notowania Janusza Korwin-Mikke w wyborach prezydenckich.
 1. Tommy Hilfiger Powiedział/a:
  09/05/2010 @ 12:07 3 wojna swiatowa zbliza sie DUZYMI krokami, jest to nie uniknione, ale sadze ze tego typu bron moze byc wykozystana nie w samej wojnie, lecz w jej rozpoczeciu… bomba atomowa niszczy wszystko w przeciagu sekund, na wywolanie huraganu, powodzi itp potrzeba dni a nawet tygodni, pozatym jak zdalnie ta bronia mozna np z usa wywolac trzesienie ziemi w chinach? tego nie rozumiem.
 1. Hektor0032 Powiedział/a:
  17/10/2010 @ 07:51 Po co komu woja ? majac taka technologie .Wpływanie na mysli ludzi i na funkcje życiowe ludzi mozna ich uspic wszystkich na raz
  Hitler to by mial zabawke , dobrze ze go niema, niestety sa następcyWojna jaki ma cel ? zdobycie wiedzy ? technologji ? czy wyeliminowanie całkowite przeciwnika ?

  HAARP daje możliwość manipulacji i pozyskania informacji takich jak tajemnice panstwowe, militarne, wykradanie informacji gospodarczych związanych duza kasa

 1. Od razu Poszukiwany Powiedział/a:
  19/10/2010 @ 12:54 10 kwietnia 2010r. rozpoczoł proces otwierania się 7 pieczęci
  teraz następstwa bedą następujące
  – wielki wybuch broni jądrowej ( nie jestem w stanie oszacować gdzie :/ ) lecz jeszcze w 2010r.
  – Upadek gospodarki, wojny domowe , absolutny brak eksportu-importu, zamknięcie granic etc.
  – III Wojna Światowa
  następnie
  – 21.12.2012r ( Otwarcie gwiezdnych wrót ( południowych ) Słońce w linii prostej do pasa Oriona względem obu Ameryk, Co dopiero zapoczątkuje, ogromne Kataklizmy ! ! !
  – Wielkie trzęsienie ziemi… Odczuwalnie na całej planecie, wybuchy wulkanów etc. ( Co tylko spotęguje Chaos ! )
  – 7 pieczęć będzie najgorsza ze wszystkich… ( ale już nie będe o tym opowiadał… Co już napisałęm możę przyprawić o dreszcz i wywołać wielkie spekulacje … Ale to już się zaczeło ! ) W razie potrzeby skontaktowania się ze mna mój mail : balin_7@o2.pl
 1. Aeternitas Powiedział/a:
  07/02/2011 @ 23:11 Mamy 2011, a dożadnego wybuchu jak dotąd nie doszło…
 1. Skunk Powiedział/a:
  29/11/2011 @ 12:32 Jestem “opętany” przez “nich” z amerykańskiego HAARPa albo z rosyjskiej Sury. Chcą mi zmienić moralność :( 😦
 1. Asik Powiedział/a:
  17/02/2012 @ 14:52 a jak możesz usłyszeć kogoś przez komórkę, oglądać TV czy słuchać radio
 1. niegadamzpajacami Powiedział/a:
  19/02/2012 @ 17:02 A co, mama Ci zabroniła interesować się głupotami? :P
 1. lukisacz Powiedział/a:
  21/03/2012 @ 01:43 Mam takie pytanie. Nie zrozumcie mnie źle, nie chcę negować zawartych na tym blogu informacji, jednak zastanawia mnie, czy poza umieszczaniem coraz to nowych sensacji zawierających opisy ściśle tajnych (czyli jednak nie tak ściśle, skoro ktoś się o tym dowiedział) broni i sposobów na zawładnięcie światem dałoby radę umieścić sposób na UCHRONIENIE SIĘ przed tym gównem. Szczerze wątpię, że samo rozsyłanie linków i tekstów coś da. Jedynie coraz to więcej osób będzie żyło w strachu. Potrzebny jest sposób na walkę z tym całym globalnym oszustwem.
  A jeśli rozwiązania nie ma, to nie lepiej żyć pełnią życia i korzystać z niego póki jeszcze można?
 1. Mariusz Czarnecki Powiedział/a:
  30/03/2012 @ 21:09 robi wrażenie
 1. Anonimowy Powiedział/a:
  13/07/2012 @ 18:10 Mamy 2012 a jeszcze 3ciej wojny światowej nie ma…
 1. Mikołaj Rozbicki Powiedział/a:
  13/07/2012 @ 18:30 oj jejkuś…
 1. atrap Powiedział/a:
  14/07/2012 @ 17:03 ale jazda koleś, ale jazda..he.hehe.
 1. Marzanna Powiedział/a:
  21/10/2012 @ 09:25 Nie jest pan jedyny ktory odczuwa efekty uzywania tej broni. Ja rowniez mam z tymi co z tej technologii korzystaja do czynienia i to od bardzo dawna.
 1. WZ Powiedział/a:
  04/02/2013 @ 23:56 Testy na ogresje, strach, zdenerwowanie, doprowadzanie do obledu to normalne przy tych doswiadczeniach. Witam Wszystkich ! Nie smiejmy sie z tego albo z tych, co probuja sie bronic piszac, dlatego ze ktos im zrobil pranie mozgu. Mieszkam od 25 w USA. Znam doskonale metody HAARP bo wciaz robia na mnie doswiadczenia. Dokladnie pokrywaja sie z tymi o ktorych sie pisze i mowi w internecie. Z odrobina znajomosci angielskiego mozna znalesc wiele ciekawych informacji na stronach obcojezycznych. Nawet na You Tube. Trzeba posiadac pewne uzdolnienia by moc osiagnac taki zaszczyt (krolika doswiadczalnego) tak sie domyslam. HAARP lub powiedzmy ten “ktos inny” to organizacja finansowana przez armie w ten sposob mozna ukryc nowy system zbrojenia. Tu to nazywa sie BIG BROTHER. Znam te organizacje i ludzi ktorzy z nimi pracuja. Kompanie krore przy pokazaniu legitimacji CIA czy FBA robia wszystko co im kaza. Zna je moja rodzina ktora za wszelka cene boi sie na ten temat rozmawiac. :-) Big Brother jest wielki. Przepraszam za muj polski czy bledy. Z powazaniem Waldi.
 1. dragsiol Powiedział/a:
  15/02/2013 @ 16:19 skoro wiedza gdzie to wszystko sie znajduje czemu tego nie zniszczą pyzatym moze oni powodują wszystkie te kataklizmy ..
 1. Kazimierz Powiedział/a:
  01/03/2013 @ 14:31 Jest to nawet bardzo ciekawy program ale nie do uwierzenia bo gdyby tak miało być to nie byłaby potrzebna trzecia wojna swiatowa jednostki zniszczyłyby wszystko co im na przeszkodzie, kiedys dawniej jeszcze na terenach tych gdzie teraz jest Polska połódniowa istnialy wielkie lodowce tereny niemożliwe do życia nie tylko ludzkiego ale i zwierzęcego a teraz tam mamy najpięknieszą wczasową polske i piekny pas górski karpat. sudet i pienin czyżby juz wtedy działała siła elekromagnetyczna, ludzkosć co prawda niszczy swiat a chodzi tu o owladnięcie władzy nad swiatem a sa to Masońskie zapotrzebowania już od tysięcy lat ale jak do tego czasu nie udało im się i jestem pewny że nie uda im sie ale będą ogromne zniszczenia, ja mysle że trzecia wojna swiatowa już trwa Amerykanie niszczą państwo po państwie, kraj po kraju i miliony ludzi już zginęło ale dużo jeszcze jest do zrobienia żeby ujażmic ludzkosć swiata ale Napoleonowi się nie udało Hitlerowi też nie to i Amerykanom też nie uda się ale masakra będzie i Masonia będzie całkowicie zniszczona
 1. Andrzej Powiedział/a:
  18/03/2013 @ 15:21 Nick: Kazimierz Powiedział/a:01/03/2013 @ 14:31 – popieram Twój komentarz w 1 0 0 %. Może z narażeniem się (..?…) własnym zrobię tekstowy filmik przepleciony slajdami .Mam zdanie identyczne jak Wasz portal,jako patrioci próbujmy coś robić ich szpieg skanuje NET niech wie.. Pozdrawiam Was wszystkich.
 1. konam Powiedział/a:
  30/03/2013 @ 20:22 W domu mam chomika ktory jak walnie funta po zjedzeniu kolby ziaren to tak nagina jonosfere ze powstaje soczewka zdolna wypalic dziure w glebie. Kurka uciekl w kila miesiecy temu i teraz sam musze robic za chomika…
 1. justyna Powiedział/a:
  01/04/2013 @ 18:45 Czy nie macie wrażenia że zima tegorocznej wiosny jest spowodowana właśnie działaniem tego systemu? Ciekawe ile Tusk dostał od amerykanów za ten eksperyment.
 1. HAARP parasol/soczewka nad głowami « polskość Powiedział/a:
  07/04/2013 @ 08:42 […] mocy. Oprócz USA system taki posiada UNIA, Rosja, Iran i wielu innych. Dziury w niebie W: eioba Stop NWO Poznań  – Trochę spiskowa, skomentuję […]
 1. good Powiedział/a:
  10/04/2013 @ 20:45 to tylko krok by granice przekroczyc http://www.youtube.com/watch?v=5CnRce5MfmU
Ten wpis został opublikowany w kategorii HAARP, Trzęsienia ziemi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.