Kościół nie nawraca Żydów. Żydzi nawracają katolików – Olgierd Domino

forumdlazycia

Chociaż ich szeregi wciąż pozostają nikłe, stale wzrasta liczba katolickich Polaków, którzy porzucają wiarę swych ojców i wybierają religię niemal doszczętnie wytrzebioną w ich ojczyźnie podczas II wojny światowej.

Najlepszym przyjacielem Jana Pawła II był żyd Jerzy Kluger. JP2 nigdy nie próbował nawracać Klugera. Kluger stwierdził, iż dzięki Janowi Pawłowi II „poczuł się bardziej żydem”. [Za stopsyjonizmowi.wordpress.pl]

„Kobiety czekające na pierwszym piętrze Centrum Żydowskiego w Krakowie nie potrafią ukryć swego podniecenia. Jest ich osiem. Dla większości z nich to najważniejszy moment w ich życiu. Moment, na który długo przygotowywały się, uczyły i dla którego tu przyjechały. Właśnie pierwszą z nich poproszono, by udała się do pokoju na trzecie piętro. Tam czeka na nią trzech rabinów.

Parę minut później dziewczyna schodzi rozpromieniona. Już ze schodów woła z uśmiechem: „Jestem Żydówką!”. W poczekalni zakotłowało się. Pozostałe kobiety spieszą się, by jej pogratulować, uściskać. Leją się łzy szczęścia, narasta podniecenie i radość.” Tak…

View original post 1 714 słów więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii EKUMENIZM, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.